YOU ALREADY HAVE IT INSIDE YOU

Keď sa povie slovo "business coach", môžete si okamžite predstaviť naliehavého motivačného rečníka, chladnú konferenčnú miestnosť a rovnako studenú automatovú kávu. Kým pravdou je, že business coaching môže byť jednou z Vašich najlepších investícií, pre ktorú ste sa vo svojej podnikateľskej kariére mohli rozhodnúť.

Či už ste profesionál v oblasti podnikania, ktorý sa snaží získať povýšenie, alebo podnikateľ, ktorý si nie je istý  ďalším krokom, správny obchodný tréner vás môže nastoliť na lukratívnu cestu k úspechu.

-   kto som a čo robím   -Dovoľte mi predstaviť sa,


Volám sa Linda Lukačková a venujem sa konzultáciám, coaching-u a školeniam, ktoré vďaka komplexnému prístupu dokážu meniť nastavenie ako v osobnom tak aj v kariérnom vnímaní jednotlivcov alebo celých skupín. Práve zmenou vnímania jednotlivcov aj skupín a rozvojom zručností zefektívňujem procesy aj vo firmách. Eklektická kombinácia tradičných aj menej tradičných prístupov v seminároch zabezpečuje ich čo najvyššiu efektivitu.

                                                                              

Nie len v oblasti osobných vzťahov ale aj v oblasti kariéry ako je manažment, sales, či recruit je základným pravidlom úspechu schopnosť vedomej komunikácie. Toto sú základné oblasti, na ktoré sa v mojej praxi zameriavam. Veľmi sa mi osvedčila práve kombinácia koučovania a mentoringu s rôznymi nástrojmi ako je farebná typológia alebo osobnostné archetypy. Cieľom každého stretnutia alebo školenia je odhaliť čo najviac o Vašich schopnostiach, o ktoré sa môžete v živote i v práci oprieť, dôverovať si a porozumieť sebe aj iným.


-   partneri   -


-   kontakt na mňa   -

eleven

Vyšehradská 3713/10 , Bratislava, 851 06

+421 940 614 554

linda.lukackova@elevenx.sk

instagram: __el_even__