HANDBOOK pre IT recruiterov / PDF verzia

Tento stručný Hanbook Ti poskytne jasné príklady a odporúčania ako využiť farebnú typológiu v IT recruitmente a získať tak viac kandidátov a rast siete. LinkedIn prostredie na Slovensku je momentálne na 5. mieste v intenzite konkurenčných bojov pre odvetvie IT recruitmentu. Schopnosť využívať nie len stratégie a kanály na vyhľadávanie nového kandidáta (prostredníctvom LinkedIn-u alebo vlastnej databázy) už nestačí. Kľúčový faktor úspechu sa stáva spôsob komunikácie s kandidátom.

Využívanie techniky farebnej typológie nám napomáha odhaliť základné hodnoty, ktoré sú dôležité v živote potenciálneho kandidáta, taktiež viesť konverzáciu a jej štruktúru na danú "farbu" klienta s využívaním kľúčových slov, ktoré sú pre danú farbu charakteristické. Komunikácia môže následne nabrať smer, ktorý je zaujímavý a "výhodný " pre obe strany, čo znamená, že push stratégia sa mení na pull stratégiu, v ktorej chceme vzbudiť záujem kandidáta. Každá farba má svoje špecifiká a je dôležité vedieť ju čo najskôr identifikovať a odhaliť a ako s ňou čo najlepšie komunikovať a zvládať námietky. Tento Hanbook sa nevyrovná školeniu, kde môžem zdieľať praktické skúsenosti a rady a naučiť identifikovať a využívať silu farieb osobnosti čo najdokonalejšie čo Vám vie ukázať:

  • Ako sa jednotlivé farby prezentujú a ich popis.
  • Ako s nimi čo najefektívnejšie komunikovať.
  • Čo by mala obsahovať ponuka s pozíciou.
  • Ukážka ako na úvodné oslovenia.
  • Ako jednotlivé farby reagujú na správy a ako ich takto ľahko rozoznať.


Príklady ako zvládať námietky a využiť ich vo svoj prospech.  Handbook posielame vo forme PDF súboru emailom hneď po obdržaní platby na vami uvedenú kontaktnú emailovú adresu.   

24,00 €
Please select variants first